AŞAYİS 29.06.2023 12:07:00 0
Emirdağ İlçesi

Emirdağ'da Trafik Kazası: Yaralılar Hastaneye Sevk Edildi. Emirdağ İlçesi, Afyonkarahisar - Ankara Karayolu'nda Meydana Gelen Kaza Panik Yarattı

Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi'nde bugün sabah saatlerinde yaşanan trafik kazası, bölgede büyük bir paniğe neden oldu. Afyonkarahisar - Ankara Karayolu, Emirin Köyü yakınlarında bir araç yoldan çıkarak kaza yaptı.

Kazada, sürücü E.P. idaresindeki 03 ACT … plakalı araç, Ankara istikametine doğru giderken, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda yoldan çıktı ve trafik kazası meydana geldi.

Araçta yolcu olarak bulunan S.U., M.B.U., R.U. ve O.U. isimli şahıslar hafif şekilde yaralandı. Olay yerinden edinilen bilgilere göre, çağrılan 112 sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralılar, hastanelere sevk edildi.

R.U. ve O.U. isimli yaralılar Afyon Devlet Hastanesi'ne, S.U. ve M.B.U. isimli yaralılar ise Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesi'ne gönderildi. Edinilen ilk bilgilere göre, yaralıların hayati tehlikeleri bulunmamaktadır.

Beyaz Belge Haber


Haber Kaynak : Beyaz Belge